..................................................Home -Na přání................................................

gossip diary.

Šťastný a Veselý.. :)

23. prosince 2011 v 18:16
Ahoojky, tak zítra už Vánoce, těšíte se? Já hrozně, mám ráda takovou tu Vánoční atmosféru a ty pohádky v televizi :D.. zrovna jsem se dokoukala nějakou hezkou americkou pohádku, jinak je všude pohřeb Havla.
Jenom jsem vám chtěla popřát Veselý Vánoce, hodně dárků pod stromeček a užijte si je, jsou přece jenom jednou za rok ;)


Děkuju všem mím AFFS, že chodí na můj blog a čtou ty otravný články o tom jak se mam :D a koukaj na to co já vyrobim, díky vám mám takovou návštěvnost jakou mám, není největší, ale jsem za ní ráda a za ty krásný komenty co mi píšete taky :)


Tenhle blog je díky vám a kvůli vám ♥PS: Ať vám chutnaj řízky :D :)

Poprvé..

21. prosince 2011 v 15:12
Ahooj.. za tu dobu co mám tenhle blog jsem sem ještě nepsala,, jenom takový ty věci ..kolik mi je, kde bydlim atd.. :D, tenhle blog je jak ste si všimli o všem možnym.. dělám sem vlastní avatary, oddělovače a další různý kraviny, který si můžete kdykoli jakkoli zkopírovat :D! Pak je tady taková "speciální" rubrika a to je EWA FARNA.. příjde mi divný mít blogy o osobnostech.. od toho jsou jejich oficiální stránky (stejnak se všecko jenom kopíruje z jednoho blogu na druhej ..nepochopim :D) , takže nevim jestli si tuhle rubriku necham :) Ale ten sloupeček v menu o Ewě tu bude,, to na 100%!!

Článek vznikal přibližně půl hodiny.. :DD nevim co sem psát , radši zůstanu u těch obrázků ..Pa♥

 
 

Reklama